Kaip atskirti originalius kvepalus nuo pigios kopijos?

Šiandien ant kiekvienos parduotuvės prekystalio galime išvysti žinomų gamintojų kvepalus. Tačiau to paties gamintojo analogiškos prekės kainos gali stipriai variuoti. Žinoma, tam įtakos gali turėti ir prekės tiekėjas ir jo kaina, tačiau dažniausia šio kolosalaus skirtumo priežastis – produkto autentiškumas (arba labiau jo nebuvimas). Deja, tačiau šiais laikais net žinomiausiose parfumerijos parduotuvėse galima įsigyti pigių kopijų, nors mokėsite lyg už originalią prekę. Todėl ką verta žinoti tam, kad nepasimauti ant sukčių pinklių?

Pateikiame faktorius, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį renkantis kvepalus.

Plėvelė. Medžiaga, kuria padengiamos originalios pakuotės – celofanas, o pigesni jų analogai – politelenas. Jeigu šis skirtumas Jums nesuprantamas, tada atkreipkite dėmesį į plėvelės kokybę. Originalo pakuotė labai kompaktiškai aptraukta plėvele, plėvelės medžiaga labai plota ir itin prigludusi prie pakuotės, nėra jokių oro burbulų.

Užrašas ant pakuotės. Atkreipkite dėmesį, jog ant pakuotės būtinai būtų gamintojo brūkšninis kodas. Tai būtina sąlyga, kurios dėka internete visada galėsite patikrinti prekės autentiškumą. Atskirai ant pakuotės privalo būti pateikiamas gaminimo partijos numeris, kuris turi sutapti su numeriu, pateikiamu ant prekės flakono. Taip pat patikrinkite, ar gamintojo partijos numeris ant flakono – jis privalo būti išgraviruotas, o ne priklijuotas ant flakono.

Taip pat atkreipkite dėmesį į ekologiškumo simbolį ant pakuotės – ant originalių pakuočių juoda strėlytė yra ant baltos, ne atvirkščiai.

Nepamirškite patikrinti ir užrašų. Ant originalių pakuočių galite rasti užrašą „parfum“, tačiau ne „parfume“.

Dizainas ir pavadinimas. Tam, kad išvengtų teisminių procesų, pigių kopijų gamintojai į įprastus žinomų originalių kvepalų pavadinimus prideda papildomų raidžių arba kitaip juos iškraipo. Žinoma, tai minimalūs pakeitimai, kurie dažniausiai nekrenta pirkėjui į akis, tačiau padeda išvengti teisminių procesų. Todėl prieš eidami ir įsigydami kvepalus, būtinai skrupulingai išstudijuokite, kaip atrodo tikrai originalūs kvepalai ir palyginkite su jus dominančiu variantu parduotuvės lentynoje.

Dėžutė. Lengvai papurtykite dėžutę. Originalių kvepalų dėžutėse negirdėsite jokių garsų – flakonas ten kokybiškai pritvirtintas ir apsaugotas nuo dūžių.

Taigi, šie patarimai turėtų Jums padėti atskirti originalius kvepalus nuo pigių kopijų. Gero apsipirkimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *