Kodėl gegužė yra puikus mėnuo pirkti naują šaldytuvą?

Norime to ar ne, galiausiai ateina metas, kuomet tenka seną šaldytuvą pakeisti nauju ─ tokiais atvejais tenka pagalvoti ne tik apie pageidaujamas specifikacijas, bet ir apie planuojamą biudžetą. Visgi, jei žinosite, kokiu laikotarpiu geriausia pirkti šį buities prietaisą, net ir itin funkcionalų šaldytuvą galėsite įsigyti palankiomis sąlygomis. Teigiama, kad palankiausias metas tam yra gegužė ─ pabandėme išsiaiškinti, kuo ypatingas šis mėnuo ir kada dar verta pirkti šaldytuvą, jei į šį traukinį vis dėl to nespėsite.

Kodėl būtent gegužė?

Priešingai nei kitų buities prietaisų, šaldytuvų gamintojai (tiek pasauliniai, tiek ir lietuviški, pavyzdžiui, Snaigė) būtent pavasarį rinkai pristato naujus šių įrenginių modelius, todėl logiška, kad ankstesni šaldytuvai gerokai atpinga. Kodėl pasirinktas būtent šis laikotarpis, nuspėti sunku ─ yra manančių, jog taip pirkėjus norima paruošti vasarai, kuomet šaldytuvo funkcijos yra dar aktualesnės, tačiau ši versija toli gražu nėra oficiali. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, nuolaidomis pasinaudoti iš tiesų verta ─ tuo labiau, jog šį mėnesį švenčiama ir Motinos diena!

Kada dar verta pirkti naujus buities prietaisus?

Visgi, jei gegužė dėl vienokių ar kitokių priežasčių Jums nėra parankus mėnesis naujiems pirkiniams, tai ne vienintelis metas, kuomet galite tikėtis žemesnių kainų ─ drąsiai pirkti galite ir žemiau išvardintais laikotarpiais.

Rudens ir žiemos mėnesiais. Priešingai nei šaldytuvų, kitų buities prietaisų modeliai yra išleidžiami baigiantis metams, todėl ir akcijų šiuo periodu galima tikėtis kur kas daugiau. Tad jeigu ieškote ne tik šaldymo įrangos, bet ir pavyzdžiui, maisto gaminimui skirtų prietaisų, daug specialių pasiūlymų visuomet rasite čia https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/kaitlentes.

Artėjant didesnėms šventėms. Nors ruošdamiesi šventėms esame linkę plačiau atverti pinigines, konkurencija priverčia parduotuves gerokai sumažinti kainas, kadangi tik taip pavyksta atkreipti pirkėjų dėmesį. Nebesvarbu, ar ieškosite šaldytuvo, ar bet kokios kitos prekės ─ tikėtina, kad ją pavyks įsigyti gerokai pigiau.

Vertėtų žinoti, jog šiek tiek didesnių nuolaidų galima tikėtis ir savaitgaliais ─ juk laisvadieniais turite kur kas daugiau laiko apsipirkimui, tiesa? Pardavėjai tikrai nepamiršo apie tai pagalvoti!

Mėnesio pabaigoje. Dažniausiai kiekviena parduotuvė turi mėnesines kvotas, kurias turi pasiekti, todėl pasitaiko atvejų, kuomet jiems labiau apsimoka parduoti pigiau nei išvis neparduoti. Tad jeigu jau seniai svarstėte įsigyti vieną ar kitą įrenginį, tačiau vis netenkindavo jo kaina ─ pabandykite ją patikrinti mėnesio pabaigoje. Tikėtina, kad liksite maloniai nustebinti!

Kokiais atvejais verčiau šiek tiek palaukti?

Bene blogiausias apsipirkimo laikotarpis yra tuomet, kai naujas šaldytuvo ar kito įrenginio modelis dar tik turi pasirodyti ir ankstesnių prekių kainos kol kas nėra sumažintos. Jei turite galimybę palaukti ir žinote, kad rinką netrukus pasieks naujovės, Jūsų kantrybė netruks atsipirkti!

Bene svarbiausia yra nepirkti naujų buities prietaisų tuomet, kai Jums jų reikia čia ir dabar. Nors kartais rimtesnius gedimus numatyti sunku, visgi, priimdami skubotą sprendimą ne tik prarasite galimybę sutaupyti, bet ir neapgalvosite visų savo poreikių ─ tokias klaidas pastebėsite labai greitai. Tad jei tik įmanoma, stenkitės planuoti savo pirkinius, atsižvelkite į palankiausius laikotarpius ir bet kokius buities prietaisus įsigysite itin pigiai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *