Namo šiltinimo sprendimai – ką verta pasirinkti

Kokybiška namo izoliacija yra milžiniškas privalumas. Žinoma, kiekviena sritis yra be galo svarbi, tačiau nepaneigsite, jog ateities išlaidos namų šildymui yra išties svarbus faktorius. Negana to, nesandarios vietos suteikia tikrai nemalonius pojūčius, na o šias problemas pašalinti vėliau yra be galo sunku ir brangu. Koks viso to moralas? Jei šiuo metu vykdote statybas, o galbūt ketinate pradėti, namo šiltinimas turėtų būti vienas iš esminių klausimų, kuriam skirsite daug dėmesio. Kalbant apie tai, kokius pasirinkimus turi vartotojas, galima išskirti kelis, tačiau vienas jų išsiskiria labiausiai. Greičiausiai pastebėjote, jog daugelį metų namai buvo šiltinami putplasčiu ar stiklo vata ir tai buvo laikoma normaliu pasirinkimu. Žinoma, jis nėra blogas, tačiau taip pat ir ne pats efektyviausias. Šiandien geriausias rinkos pasiūlymas, kuriuo ir rekomenduojame pasinaudoti – siltinimas poliuretanu. Neteko apie tai girdėti? O galbūt norite daugiau informacijos iš profesionalų lūpų? Tokiu atveju pateiksime pagrindinius argumentus, kodėl verta rinktis būtent šį šiltinimo metodą.

Pradėkime nuo to, kuo išsiskiria šiltinimas poliuretano putomis. Tai slėgio pagalba purškiamos specialios putos, kurios sugeba užpildyti net ir pačius mažiausius tarpus. Naudojant putplastį tokius rezultatus pasiekti tiesiog neįmanoma, na o vata – tai atimtų tiek laiko, kiek nė vienas meistras tikrai neskirs. Net ir patys atlikdami šiltinimo darbus vata nesugebėsite tinkamai ir kokybiškai užpildyti visų tarpų, tad geriau iš karto rinktis tai, dėl ko esate garantuoti. Dar vienas dalykas, kuo išsiskiria šis metodas – darbo našumas. Priklausomai nuo šiltinamo ploto, darbai gali būti atlikti per dieną ar kelias, tad norėdami kuo greičiau pasistatyti namą, visada galite apsvarstyti šį pasirinkimą. Jis neabejotinai jums sutaupys negales laiko. Kalbant apie pačią paslaugą, galima išskirti, jog ji išties operatyvi, atvykstanti žmonių komanda yra tinkamai apsiruošusi ir išmano tai, ką daro. Čia nėra laiko pertraukėlėms ar pašnekesiams, nes viskas vyksta greitai ir kokybiškai. Na ir galiausiai – šiltinimas poliuretano putomis yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori išlaikyti kuo didesnes erdves. Tokius pačius bei geresnius varžos rezultatus galite pasiekti su vos keliais centimetrais putų, na o tai leis išlaikyti aukštas lupas ir plonas sienas. Galbūt šiuo metu skaičiai jums sako ir nedaug, tačiau galutiniame rezultate skirtumą tikrai pajusite.

Statybose reikia priimti išties daug sudėtingų sprendimų. Danai laviruojame tarp skirtingos informacijos bei turimo biudžeto, kurio taip pat privalu laikytis. Čia ir susiduriame su didžiausiomis problemomis, neapsispręsdami, kur geriausia taupyti. Mūsų patarimas paprastas – investuokite į namo kokybę, ekonomiją ir išlaikymą, na o gražius baldus, šviestuvus ar kitas detales visada galėsite įsigyti vėliau ar esant reikalui pakeisti naujomis detalėmis. Tuo tarpu šiltinimo sprendimus koreguoti ateityje tikrai nebus taip paprasta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *