Netikėti kasdienių prietaisų panaudojimo būdai

Nors didžioji dalis namuose naudojamų prietaisų yra nuolat tobulinami, vis vien tiksliai galime išvardinti tikslias jų funkcijas ir panaudojimo galimybes. Visgi, jei pažvelgsime į juos kitu kampu, galėsime atrasti kur kas daugiau netikėtų pritaikymo būdų, kurie palengvins mūsų kasdienybę. Pabandykime išsiaiškinti, kokias funkcijas slepia visiems mums puikiai pažįstami įrenginiai.

Dezinfekuokite virtuvės kempines mikrobangų krosnelėje. Kempinėlės virtuvėje yra viena dažniausiai naudojamų priemonių ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl šiuose gaminiuose greitai prisikaupia bakterijų, kurios gali patekti ir ant mūsų naudojamų indų ar įrankių.

Siekiant to išvengti, pravartu retkarčiais dezinfekuoti virtuvės kempinėlę ─ šiam darbui puikiai tiks Jūsų mikrobangų krosnelė. Panardinkite kempinę į vandenį, lengvai suspauskite, įdėkite į šį įrenginį, pakaitinkite 2 minutes ir bakterijų ─ kaip nebūta!

Indaplovę naudokite ne tik nešvariems indams. Indaplovės sukurtos taip, kad sunaikintų bakterijas, švariai išplautų indus ir nepažeistų jų formos, todėl visus šiuos privalumus drąsiai galima pritaikyti bet kokiems kitiems trapesniems ar tiesiog nešvariems daiktams: nuo sporto įrangos iki vaikiškų žaislų.

Jei norite šiek tiek ekstremalesnių eksperimentų, į foliją įvyniokite žuvį ar daržoves, padėkite šiuos produktus viršutinėje indaplovės lentynoje ir įjunkite karščiausią programą. Išbandžiusieji teigia, kad maisto skonis bus puikus ir gaivus, tačiau mes negalime to patvirtinti.

Atkimškite kanalizaciją naudodami dulkių siurblį. Jūsų dulkių siurblys gali siurbti ne tik sausas dulkes, bet ir skysčius? Tuomet prisiminkite šį privalumą užsikimšus kanalizacijai! Įjunkite skysčių siurbimo programą ir pridėkite siurblio žarną kaip įmanoma arčiau užsikimšusio vamzdžio ─ jei nėra rimtesnių gedimų, Jums tikrai turėtų pasisekti. Jei dar tik ketinate įsigyti šį funkcionalų buities prietaisą, spauskite čia.

Džiovinkite vaisius orkaitėje. Įgudusioms namų šeimininkėms ši savybė gali būti girdėta, tačiau jei dar tik atrandate sveikos mitybos ir kulinarijos kelius, tai tikriausiai bus naujiena. Jei norite mėgautis sveikesniais, pigesniais, o svarbiausia ─ savo pačių paruoštais džiovintais vaisiais, tam tereikia turėti orkaitę.

Supjaustykite produktus, išdėliokite juos ant skardoje patiesto kepimo popieriaus taip, kad jie nesiliestų vienas prie kito ir, įkaitinę orkaitę ne daugiau kaip iki 60 laipsnių temperatūros, pradėkite darbą. Šis procesas gali trukti apie 5-7 valandas: eigoje turėtumėte vaisius pavartyti ir reguliariai praverti orkaitės dureles. Darbas ilgas, tačiau rezultatai pranoks visus lūkesčius!

Valykite džinsus į pagalbą pasitelkę šaldiklį. Skalbiant džinsus, laikui bėgant jie pradeda trintis, tad verčiau pabandykite juos išvalyti inovatyviu būdu ─ tam prireiks šaldiklio (jį galite įsigyti čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-ir-elektronika/saldymo-iranga) ir uždaro maišelio. Įdėkite į jį džinsinius drabužius ir palikite šaldiklyje maždaug savaitei: per tą laiką išnyks susikaupusios bakterijos, pranyks purvo kvapas ir Jūsų rūbai atrodys tarsi nauji!

Išspręskite sudėtingas matematines lygtis naudodamiesi telefonu. Taip, visi puikiai žinome, kad telefonai turi kalkuliatorius, tačiau kaip gauti teisingą atsakymą, kai reikia įveikti ypač sudėtingas lygtis ar algoritmus? Tokiais atvejais praverčia nemokama programa „Photomath“: nufotografavę lygtį, iš karto gausite atsakymą, o jei norėsite įsigilinti labiau, matysite ir jos sprendimo būdus. Programėlių pagalba telefonas gali pavirsti ne tik kalkuliatoriumi ─ jei plačiau pasidomėsite, surasite ir daugiau netikėtų galimybių!

Atminkite, jog visi šie prietaisų panaudojimo būdai nėra pagrindiniai, todėl kartais trokštamų rezultatų galima ir nepasiekti. Tačiau bet kuriuo atveju pabandyti tikrai verta ─ jei pasiseks, gerokai palengvinsite savo kasdienybę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *