Saugūs lytiniai santykiai – kokybė už prieinamą kainą

Intymus gyvenimas yra svarbus kiekvienos poros gyvenime, tačiau dar vienas svarbus aspektas, kurio negalima pamiršti – saugumas. Šiais laikais galima rinktis b galo daug skirtingų apsisaugojimo priemonių, tačiau reikia pripažinti, jog prezervatyvai išlieka pirmuoju ir populiariausius pasirinkimu. Kodėl? Viskas labai paprasta. Jei jūsų lytiniai santykiai nėra pastovūs, nuolatos naudoti kontracepciją yra tiesiog nepatogu. Visiems žinoma, jog ji turi tam tikrus šalutinius poveikius, kurie tikrai nėra malonūs, tad kam kankintis jei yra paprastesnis pasirinkimas? Ką jau kalbėti apie tai, jog kontracepciją reikia vartoti nuolat, nepamirštant nė vienos dienos, na o kai kuriems tai gali būti tikras iššūkis. Jei pamiršote išgerti tabletę, tuojau pat imate svarstyti – ar galite jaustis saugiai, o galbūt verta imtis papildomų saugumo priemonių? Tam, jog galėtumėte jaustis saugiai ir tuo pačiu nebūti įpareigoti sekti instrukcijas kiekvieną dieną, rinkitės prezervatyvus ir tokio sprendimo tikrai nepasigailėsite.

Kalbant apie apsisaugojimo priemonių kainas, jos gali skirtis ir priklausyti nuo to, kaip dažnai turite lytinius santykius. Natūralu, jog naudojant prezervatyvus, apsisaugojimo kaina priklauso nuo šio skaičiaus, tačiau galite būti tikri, jog visada yra būdų išleisti mažiau. Greičiausiai jau pastebėjote, jog parduotuvėse parduodamų prezervatyvų kainos yra gan aukštos, tad galbūt būtent tai ir lemia jūsų dvejones rinktis būtent šią apsisaugojimo priemonę. Visgi, prezervatyvai pigiau parduodami ne kur kitur, o internetinėse parduotuvėse, tad jei dar nespėjote peržiūrėti šių pasiūlymų, pats metas tai padaryti. Žinoma, siūlome rinktis tik lietuviškas parduotuves, kurios užtikrins, jog gausite originalias prekes ir nereikės baimintis dėl galimai nesaugių lytinių santykių. Prezervatyvų kokybė yra išties aukšta, tačiau ją gausite tik tada, jei pirksite originalias, jau žinomų gamintojų prekes. Galima drąsiai teigti, jog Durex firma sulaukia didžiausio vartotojų įvertinimo, tad galite pradėti nuo būtent šios įmonės gaminių. Kai kurie vartotojai teigia, jog prezervatyvai mažina pojūčius santykių metu, tačiau sutikti su šiuo teiginiu tikrai negalime. Tiesa ta, jog šiandien galite rinktis begales skirtingų rūšių, tad jei viena jų jums netiko, tai dar nereiškia, jog galite susidaryt tokią nuomonę apie visus prezervatyvus.

Atradę jums patinkantį gamintoją ir prezervatyvų rūšį, stenkitės pirkti didesniais kiekiais. Tai vienas iš geriausių būdų išleisti mažiau. Galite būti ramūs, jog jums nereikės jaustis nejaukiai dėl šimto ar daugiau vienetų prezervatyvų, kurie yra jūsų užsakyme. Galbūt parduotuvės kasoje su tokiu kiekiu jus ir palydės keli nejaukūs žvilgsniai, tačiau perkant internetu viskas daug paprasčiau. Jums prekes pristatys kurjeris, kuris nė nežinos, kas yra siuntinyje. Na o dar vienas būdas – prekes atsiimti paštomate. Tai užtikrins saugumą ir visišką privatumą, kuris svarbus kiekvienam pirkėjui. Taigi, jei anksčiau dvejojote, kokią apsisaugojimo priemonę pasirinkti, dabar jau žinote, kas gali tapti jūsų pasirinkimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *