Vestuvių koordinavimas

Greičiausiai niekas nedrįs prieštarauti, jog vestuvės yra vienas svarbiausių įvykių gyvenimą. Joms ruošiamės ir planuojame išties ilgai, na o atėjus laikui priimti sprendimus, neretai atsiduriame aklavietėje. Surasti jūsų reikalavimus atitinkančius specialistus dar nėra pats sudėtingiausias darbas. Labai svarbu, kad kiekvienas iš jų suprastų, kokios šventės norite ir sugebėtų tai įgyvendinti be nuolatinės jūsų pagalbos. Jei floristai jums skambina kelis kartus per dieną, norėdami pasitikslinti dėl gėlių spalvos, greičiausiai šis procesas jus ima varyti į neviltį. Galite būti tikri, jog tokiomis pačiomis emocijomis dalijasi daugybė porų, na o floristai tikrai nėra vieninteliai žmonės, kuriems reikės nuolatinio bendravimo. Jei dirbate ir negalite viso savo laiko skirti šiems planavimo darbams, jums greičiausiai reikalingas vestuvių koordinavimas. Tai tikras išsigelbėjimas, leidžiantis mėgautis šventės planais, neapkraunant savęs bereikalingomis smulkmenomis. Tiesa ta, jog kartais susidaro įspūdis – be jūsų žinios nė vienas paslaugos tiekėjas nežino ko imtis, tad ar šventė tikrai bus tokia, apie kokią svajojate? Tam, jog nereikėtų kelti šių klausimų ir abejonių, aptarkime koordinavimo paslaugą ir tai, ką ji jums gali suteikti.

Pradėkime nuo to, jog vestuvių koordinatorė yra pirmasis asmuo, kurį turėtumėte pasamdyti. Tik tai padės išvengti beviltiškų paieškų, sprendimų ir nusivylimų. Labai svarbu atrasti tokį žmogų, kuris supras, kokios šventės norite ir kaip viską įgyvendinti be nuolatinio bendravimo su jumis. Žinoma, pasitarti svarbiausiais klausimais tiesiog būtina, tačiau nuolatiniai skambučiai ir dvejonės yra tikrai ne tai, ko norime iš koordinatoriaus. Atradus geriausią šios srities specialistą, viskas vyks daug paprasčiau. Jums bus pasiūlyti fotografo, šventės vietos pasirinkimai, o taip pat ir kitos idėjos. Gavusi reikiamą laiką paieškoms, vestuvių koordinatorė jums pateiks visą medžiagą ir idėjas, kurias norėtų įgyvendinti per jūsų šventę. Tai jus apsaugos nuo begalės informacijos internete ir galėsite rinktis iš realių idėjų, kartu jas koreguodami. Svarbiausia paminėti tai, jog koordinatorė bus tas asmuo, su kuria bendraus visi kiti paslaugų tiekėjai. Jei jiems bus neaišku, kur kada ir ką pristatyti, skambučio su lauks ji, o ne jūs, tad galite būti tikri, jog tai be jokios abejonės palengvins pasiruošimą svarbiausiai gyvenimo dienai.

Galima drąsiai teigti, jog vestuvių koordinavimas yra išties sudėtingas procesas, reikalaujantis daug patirties. Būtent ji ir padeda kurti vieną už kitą gražesnes šventes, bei apsaugoti jaunuosius nuo klaidingų pasirinkimų. Taigi, jei nenorite, jog vestuvių planavimas taptu tikru košmaru ir atimtų iš jūsų galimybę džiaugtis kiekviena akimirka, būtinai apsvarstykite galimybę pasisamdyti vestuvių koordinatorę. Lietuvoje tai galbūt ir nėra labai įprasta, tačiau kiekviena pora, jau spėjusi pasinaudoti šia paslauga, patvirtins – tai geriausia, kas galėjo nutikti jų pasiruošimo laikotarpiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *